GABINET STOMATOLOGICZNY ALEKSANDRA I MIKOŁAJ TELŻYŃSCY
WYBIELANIE ZĘBÓW
Dzięki nowoczesnym technologiom i preparatom mamy szerokie możliwości wpływania na kształt i kolor zębów, zmiany nawyków higienicznych naszych pacjentów, a także poprawienia estetyki.

W celu polepszenia i utrzymania estetyki uśmiechu w naszym gabinecie stosujemy następujące zabiegi:
  • scaling ultradźwiękowy (usuwanie kamienia nazębnego)
  • piaskowanie zębów
  • czyszczenie zębów przy użyciu profesjonalnej pasty Have Clinic
  • wybielanie zębów pojedynczych (w przypadku pojedynczych, ciemnych zębów po leczeniu kanałowym)
  • wybielanie wszystkich zębów
Wybielanie zębów żywych jest zabiegiem polegającym na oddziaływaniu na szkliwo preparatów nadtlenku wodoru. W zależności od stężenia substancji aktywnej, osiągamy różne efekty wybielania.

Preparaty przeznaczone do samodzielnego stosowania przez pacjentów zawierają nadtlenek wodoru o niewielkim stężeniu, przez co efekt wybielania w domu często nie jest zadowalający.

Aby osiągnąć trwały i spektakularny efekt wybielania zębów powinniśmy zastosować preparat o wysokim stężeniu substancji aktywnej i użyć lampy UV, która przyspiesza proces wybielania i skraca czas zabiegu.

W naszym gabinecie polecamy Państwu bezpieczną i efektywną technikę wybielania zębów przy użyciu lampy UV, z zastosowaniem preparatu Opalescence Boost. Zabieg trwa około 45 minut i pozwala na długotrwałe rozjaśnienie zębów.

Zawartość w preparacie fluoru eliminuje lub znacząco zmniejsza nadwrażliwość zębów, która jest częstym następstwem wybielania.

Wybielanie zębów jest bezpieczne, efektywne i równomierne tylko wtedy, gdy przeprowadzane jest pod kontrolą lekarza stomatologa.
PRACUJEMY 6 DNI W TYGODNIU

poniedziałek: 9 - 20
wtorek: 9 - 20
środa: 9 - 20
czwartek: 9 - 20
piątek: 9 - 20
sobota: 9 - 13
GABINET STOMATOLOGICZNY

ul. Kordeckiego 9
05-270 Marki
email: telzynscy@gmail.com

Zapisy telefoniczne:
604 44 51 44
JAK DOJECHAĆ?
https://goo.gl/maps/CzDRoB4z88quY42L8
Copyright © 2012 statystyka